Projekteerimine

Kuidas valmib palkmaja? Või aiamaja, suvemaja, saun? Esimene samm on mõistagi kliendi soovide ja vajadustega tutvumine, millele järgneb projekti koostamine. Selleks kasutame spetsiaalset projekteerimistarkvara. Koostame lisaks traditsioonilistele arhitektuursetele joonistele ka tootmiseks vajaliku projekti koos materjalide spetsifikatsiooniga.

Arvestame projekteerimisel kõigi ehitusnõuete, tootmis- ja ehitustehnoloogiliste võimaluste ning palkmaja ehituse eripäradega.

 

Tootmine

Kui klient on valminud projektiga rahul, algab palkmaja tootmine. Seejuures väärtustame looduslikke materjale ja looduslähedust, samuti keskkonda säästvaid lahendusi. Näiteks võimalikult jäätmevaba tootmisprotsessi. Detailide valmistamine toimub CNC automaatliinidel, mis tagavad täpsuse ja toormaterjali säästliku kasutamise.

 

Materjalid

Palkmajade valmistamisel kasutame ainult põhjamaist tiheda süüga kuuse- ja männipuitu. Palgid on eelnevalt kuivatatud niiskussisalduseni 20% (±4%). Valmiva hoone kvaliteet on meile oluline. Põhjalik kontroll tagab, et materjal vastab rangetele kvaliteedinõuetele.

 

Komplekteerimine

Kõik liinilt tulevad detailid on nummerdatud vastavalt projektis etteantud spetsifikatsioonile. Enne transporti need pakitakse, kusjuures hoolikas kontroll tagab, et kõik vajalik jõuaks ka kliendini. Samas pakis on reeglina kaasas ka uksed ja aknad. Segaduse vältimiseks ehitusplatsil on maja pakitud ja detailid nummerdatud püstituse järjekorras. Ja mõistagi on pakend ilmastikukindel.

 

Iga tootmisliinilt tulev maja on tellimustöö. Nii ei ole meil traditsioonilist laovaru ja palkmaja tellides tuleb arvestada tootmiseks kuluva ajaga. See annab meie klientidele eelise – arvestame kliendi erisoovidega ja projektis kliendi soovil tehtavad muudatused on meie jaoks palkmajade tootmise loomulik osa.

 

Kui soovite elada omanäolises ja looduslähedases palkmajas või tahate aiamaja, sauna, suvilat või garaaži, võtke meiega ühendust numbritel +372 7122 060 ja +372 5060 004 või kirjutage aadressil info@baltic-house.ee.

Freesprussmajad otse tootjalt

Kõrge kvaliteediga toodang, parima hinna ja kvaliteedi suhtega otse tootjalt.