Meie põhitoodangu hulka kuuluvad freespalgist valmistatud aiamajad, suvilad, saunad ja elumajad. Aga pakume ka garaaže, varjualuseid ja muid puitehitisi. Lisaks puitmajadele saab tellida täispuidust uksi, aknaid ja treppe.

Allpool on valik valmishooneid. Kui nende seas sobivat lahendust ei ole, võtke meiega ühendust ning teeme teile parima lahenduse just teie vajadusi ja soove arvestades.

Aiamajad

Aiamaja pakub mugavat panipaika, vaikset varjualust ja segamatut kohta lõõgastumiseks. Aiamajade tüübid on aiakuur, soojustatud aiamaja, aiasaun, terrassiga aiamaja, lehtla, varjualune, grillimaja jne.

Freesprussist aiamajad on seinapaksusega 40 mm, 50 mm ja 70 mm, terrassiga ja ilma. Katus võib olla nii püramiid- kui ka viilkatus. Kui vaja, teeme aiamaja vastavalt teie eskiisile – täpselt sellise, nagu olete unistanud. Sama kehtib ka lehtlate, varjualuste ja grillmajade kohta. Uksed on mõistagi täispuidust ning aknad võivad olla nii tavalise klaasiga kui ka soojapidavama pakettklaasiga.

Saunad ja saunamajad

Saun on tervise tempel ja võiks olla iga korraliku maakodu osaks. Saun võib olla näiteks puhkeruumi, duši ja terrassiga aiasaun, soome saun, kahekordne saunamaja jne.

Pakume nii väiksemaid saunu kui ka suuremaid saunamaju, kus lisaks pesemisvõimalusele saab ka ööbida ja mõnusalt aega veeta. Seinad võivad olla nii  massiiv- kui ka liimpalgist, hoone võib olla terrassiga või ilma. Kui valikust ei leidu esmapilgul sobivat, võtke ühendust ja projekteerime just sellise sauna, mis teile meeldib.

Saate tellida saunamaja täiskomplekti koos saunalava, kerise ja korstnaga. Soovi korral saab tellida ka üksikuid sauna elemente.

Puhkemajad

Mere äärde, metsa sisse, mäele või orgu püstitatud puhkemaja pakub argipäevasagina eest mõnusat pelgupaika. Vastavalt teie soovile võib selleks puhkemajaks olla suvila, suvemaja, tareke, kämpingu-tüüpi majake, tagasihoidlik puitonn jne.

Suvemajad on kas freesprussist või ümarpalgist majad, mis sobivad ainult suviseks või väiksema elumajana ka aastaringselt kasutamiseks. Suvilad võivad olla koos saunaruumiga, terrassiga, ühe- või mitmekordsed. Puhkemaja tellimisel pole standardprojektis muudatuste tegemine probleem ja kui teil on erisoove, leiame üheskoos sobiva lahenduse. Samuti on võimalus valida erinevate tarnekomplektide vahel.

Elumajad

Palkmaja on looduslähedane, energiasäästlik, teie individuaalsete vajadustega arvestav, vastupidav ja turvaline ehitis. Aastaringseks elamiseks mõeldud palkmaja on juba paksemast masintöödeldud liim- või massiivpuidust valmistatud hoone. Pakume nii ühe- kui kahekorruselisi palkmaju ja nendegi puhul on kliendi erisoovid teretulnud. Elumaju projekteerides oleme pööranud suurt tähelepanu soojapidavusele ja energiasäästlikkusele. Samuti on palkmaja väga hea heliisolatsiooniga ehitis. Ja mõistagi saab tellida palkmaja terviklahenduse kui ka üksikuid elemente.

Kõrvalhooned ja muud ehitised

Siia alla kuuluvad näiteks garaažid ja abihooned, kuurid ja prügimajad, samuti koerakuudid ja välitualetid.

Partnerid

Freesprussmajad otse tootjalt

Väärtustame looduslikke materjale ja looduslähedust.